Boruta II Zgierz - Czarni 0:0

Wyjazdowy mecz z silnym przeciwnikiem na remis. Boczne boisko MOSiR-u w Zgierzu jest dość wąskie, choć dzisiaj nawierzchnię i tak miało lepszą niż podmokła płyta główna. Pierwsza połowa wyrównana. Nieliczne, w większości niecelne strzały zdarzyły się obu drużynom. Gra toczyła się głównie w środku pola, a obie strony były bardzo uważne w poczynaniach defensywnych.

Po przerwie Boruta osiągnęła przewagę. Wyraźny był wyższy poziom zaawansowania technicznego piłkarzy ze Zgierza. Jednak brakowało im skuteczności i do końca wynik nie uległ zmianie. Tym samym spotkanie zakończyło się bezbramkowo, co dla A-klasy jest dość nietypowe. W 42 rozegranych dotychczas meczach w naszej grupie bramki nie padły po raz ...drugi.

Póki co wyniki Czarnych są bardzo poprawne. Trzy zwycięstwa, dwa remisy i porażka. W połowie rundy jesiennej mamy 11 punktów, czyli tyle ile zdobyliśmy przez całą jesień w poprzednim sezonie.

Za tydzień podejmujemy przedostatni w tabeli Huragan Swędów. Mecz w niedzielę na stadionie w Rosanowie o godz.14:30.